Шоу-ресторан ALTBIER

О ресторане

Метро рядом
Телефон
Пожалуйста, скажите, что узнали номер на сайте 057.ua
12:00 - 06:00
Закрыто

Шоу-ресторан ALTBIER — найкращий пивний заклад України.

О ресторане, фото-1

6,5 років тому у Харкові відкрився шоу-ресторан ALTBIER. Він об’єднав поціновувачів крафтового живого пива, авторської кухні та веселих вечірок. У 2020 році шоу-ресторан ALTBIER переміг у номінації «Найкращий пивний ресторан України» на Національній ресторанній премії «СОЛЬ».

Живе пиво ALTBIER — гордість ресторану.

В шоу-ресторані ALTBIER варять понад 18 авторських сортів пінного, що не піддається консервації, штучній карбонізації, пастеризації та фільтрації. Щомісяця пивовари презентують новий ексклюзивний сорт.

Фірмове пінне ALTBIER щороку бере призові місця на Міжнародних конкурсах. Третій рік пиво отримує найбільшу кількість нагород на конкурсі EAST EUROPEAN BEER AWARDS: у 2021 році ALTBIER здобув 8 медалей та отримав пам'ятну дошку — «Почесне Grand Prix 2021 — володарю Гран-прі EAST EUROPEAN BEER AWARDS 2019, 2020».

Авторська кухня на будь-який смак.

Меню шоу-ресторана ALTBIER охоплює вподобання кожного гостя: від вегана до м’ясоїда. Тут готують пивні закуски, величезні м’ясні страви для компаній, сезонні страви з найсвіжіших локальних продуктів. Час від часу шеф-кухарі влаштовують звані вечори, присвячені кухням різних країн.

Вечірки нон-стоп.

В шоу-ресторані ALTBIER багато місця для танців, конкурсів та виступу професійних артистів. Тут є навіть окрема зала для любителів караоке! ALTBIER став найпопулярнішим місцем для святкування Дня народження та весілля, проведення корпоративів, дівич-вечорів та парубоцьких вечірок.

Власна служба доставки.

Служба доставки ALTBIER працює щодня і приймає замовлення до 23:00. На доставку постійно діють знижки та програми лояльності. Кур’єри працюють в масках та рукавичках, а кожна страва доставляється в індивідуальній одноразовій упаковці. Для зручності клієнтів можлива безконтактна доставка та самовивіз з ресторану. 

Заходи безпеки під час пандемії.

Весь штат ресторану пройшов вакцинацію проти COVID-19 та дотримується жорстких санітарно-гігієнічних вимог.

Шоу-ресторан ALTBIER — свято щодня!

О ресторане, фото-2 О ресторане, фото-3
Файлы
Последние фотоотчеты
14 февраля 2022 г.
74
13 февраля 2022 г.
16
12 февраля 2022 г.
197
12 февраля 2022 г.
119
11 февраля 2022 г.
89
Показать все
Размещение на карте города